Toshiba P70-B-10Z her oyunu-işi yapar mı?

Robert Baretheon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün laptop almaya gittim. 3000 liraya Toshiba alacaktım fakat piyasadan çekilmiş. Teknosa ve Vatan'daki görevliler hemen Asus önerdi ASUS N550JK-CN168H NOTEBOOK - Teknosa bende tam alıyordum babam da bende Toshibadaki asilliği göremedik ve forumlarda ısınma problemi olduğu falan söylenmiş bende tekrar bu gece aradım ve 3800 liraya TOSHIBA SATELLITE P70 CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-16GB-2TB-4GB-17.3-W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar almaya karar verdik. Fiyatı dışında ikimizinde içine sindi bayramda alacağız. Sizce de sorunsuz ve düzgün bir notebook mu? Ayrıca oyun laptopu mu? Bir de Toshiba ülkeden laptopları çekiyormuş üretmeyi durdurmuş bu ileride sorun olur mu garanti açısından? MSI ya da Asus önermeyin lütfen Toshiba da kararlıyım. Kalitesi yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için ise eğer Toshıba vs alınmaz. Ayrıca çok kaliteli markalar var sadece Toshıba kaliteli değil ki.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı