Toshiba Qosmio X70 A-13N Laptop Nasıl?

alicanarmt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fiyatı 4 bin küsür olan bu laptopu vatandan şans eseri indirimler. 3333 TL'ye aldım. Cihazı ben sevdim. İçinde GTX 770M 3GB ekran kartı, İntel i7 4700 2.4 ghz turboyla 3.4 ghz işlemci, 8GB RAM. Ekran kartı 4000 tl lik msı laptoplarda 850-860m vardı ama karşılaştırmalarda izlediğime göre gtx770m önde ve 3GB olmasıda ayrı güzel. Sizce bu ekran kartıyle yeni güncel oyunlarda nasıl performans alırım? Laptopu biraz inceler misiniz ?
Batman arkham knight için güncelleme geldi 350.30 sürümü notlarında yazıyordu. Batman son oyunu ve far cry 4 gibi güçlü oyunlarda nasıl performans alırım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğim oyunları ultra-high arası akıcı bir şekilde oynatması zaten yeter :) ve yetiyorda. Arkham knight için ne olabilir sizce sonuç tabi şu oyun içi frame bozulmaları onarılınca stabil halde onuda merak ediyorum bide güncelleme geldi onun için :) Teşekkürler cevabın için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı