Toshiba RC500 sağlık değerleri nasıl?

ableben

Hectopat
Test.PNG

%2'lik bir düşüşten dolayı bir sorun olacağını sanmıyorum durumu iyi gözüküyor. HDD Sentinel ilede sağlık durumunu paylaşırsanız daha iyi olur.

%2'lik bir düşüşten dolayı bir sorun olacağını sanmıyorum durumu iyi gözüküyor. HDD Sentinel ilede sağlık durumunu paylaşırsanız daha iyi olur.
Hocam yakın zamanda yine depolama olarak destek sağlayacağım. 945 saatlik bir kullanımdan sonra bir sorun olmaz gibi geldi bana.
HDD Sentinel ile...
attım.PNG

Toshiba RC500 SSD'nin hızlı sağlık düşme sorunu olduğu için sağlığının bu kadar olması normal. Diskin hızında bir sorun yoksa problem yoktur.
Diskin hızını öğrenmek için CrystalDiskMark ile hız testi yapabilirsiniz.

Toshiba RC500 SSD'nin hızlı sağlık düşme sorunu olduğu için sağlığının bu kadar olması normal. Diskin hızında bir sorun yoksa problem yoktur.
Hocam evet sağlığı biraz hızlı düşüyor. Çok kafama takmıyorum çünkü yakın zamanda Samsung bir SSD alacağım. Performans düşüklüğü yaşanmadığı sürece problem de yok zaten.

Hocam yakın zamanda yine depolama olarak destek sağlayacağım. 945 saatlik bir kullanımdan sonra bir sorun olmaz gibi geldi bana.
HDD Sentinel ile...Eki Görüntüle 715746
Sağlık, ömür boyu yazma saatine göre çok düşmüş. Performans %100 iyi demek. Sıcaklık değerleri iyi gözüküyor.

Yanına SSD alacaksanız. Yanına ekstra depolama olarak kullanırsınız.

Geri
Yukarı