Toshiba Satallite C855 Mac kurulumuna izin verir mi ?

tuncersk

Hectopat
Herkese selamlar,
Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı teşekkürü borç bilirim, ismim Tuncer.
YouTube kanalınızı bir süredir takip ediyorum ama aklıma takılanlar olduğu için soru sorma gereği duydum.
Şirketimizde ki bilgisayarları mac'a çevirmeye karar verdik.
Masaüstü PC'leri Mac'a bir şekilde çevireceğiz. Parça sıkıntımız yok, uyumsuz olanları atıp gereken donanımı kullanırız.
Büyük ölçüde; virüs, donma vs gibi sorunları azaltmak istiyoruz, bu Mac ile mümkün olacak gibi.
Elimizde ki parçaları çöpe atmak yerine Mac ile değerlendirmeyi daha uygun gördük.

Fakat benim şuan aklıma takılan laptop'a kurulacak olan Mac ile ilgili.

Kendi dizüstü bilgisayarımı'da Mac'a çevirmek istiyorum.
Uyumluluk konusuyla ilgili sizden yardım rica ediyorum.

Modeli: Toshiba Satallite C855-15F

• 8GB RAM (16 destekliyor, 16GB'a yükselteceğim) DDR3 1333Mhz
  • AMD Redaon HD7610M Ekran Kartı
  • İşlemci: İntel Core i5 2450M CPU 2900 Mhz (4cpu)
  • Anakart: Aida64 Extreme ile bakıyorum (Anakart adı: Toshiba Satallite C855) emin olamadım..
  • 5400 RPM HDD var. Fakat SSD gelecek onun yerine.

Bu dizüstü PC'ye Mac kurabilirmiyim.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Laptop'a mac kurma videonuzu izledikten sonra olur gibi düşünmeye başladım ama emin olmadığımdan sormanın en iyisi olacağına karar verdim.

Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

Benzer makineye kurulum yapılmış.. Unibeast rehberi ile kurulum yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam donanımların uyumlu olmasına dikkat etmelisin. iATKOS sitesinde uyumlu donanımlar kısmı ile kullandığın donanımları karşılaştır. Yoksa ethernet, wi-fi vb donanımlar çalışmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı