Toshiba Satellite C55D-A-14M için en iyi işletim sistemi nedir?

mertkaradag

Decapat
Şu an kullandığım Windows 7 Ultimate fakat bu bilgisayarın işlemcisi bir telefon işlemcisinin seviyesinde olduğu için GTA San Andreas gibi oyunlarda bile kasma yaşıyorum. Elimdeki yedek bilgisayar bu. Sizce Windows 7'de kalmalı mıyım, yoksa Windows 8.1'e geçmeli miyim? Bu bilgisayar bana ilk geldiğinde Windows 8.1 olarak geldi ve sonraki formatlarda Windows 7'e geçtim.

(Sistem özellikleri: 8 GB RAM, AMD Radeon HD 8210, E1-2100 1.00 GHz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığım Windows 7 Ultimate fakat bu bilgisayarın işlemcisi bir telefon işlemcisinin seviyesinde olduğu için GTA San Andreas gibi oyunlarda bile kasma yaşıyorum. Elimdeki yedek bilgisayar bu. Sizce Windows 7'de kalmalı mıyım, yoksa Windows 8.1'e geçmeli miyim? Bu bilgisayar bana ilk geldiğinde Windows 8.1 olarak geldi ve sonraki formatlarda Windows 7'e geçtim.

(Sistem özellikleri: 8 GB RAM, AMD Radeon HD 8210, E1-2100 1.00 GHz.)
Windows 8.1 kur bence. Aynı laptopu kullanma şansım oldu işlemcisi baya vasat. Ben Windows 8.1 ile kullanıyorum rahat kullanılıyordu.(

Olabilir hocam.

Home Basic mi yoksa 8.1 mi? Bir de nedenini söylerseniz çok güzel olur.
Home basic 8.1'e kıyasla daha hafif işletim sistemi. Zira ram konusunda sıkıntınız yok ssd takıp 10 bile yükleye bilirsin fakat cpu sağlam olmadığından home basic ile çok daha akıcı hal alacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı