Toshiba Satellite L300 fanları çalışıyor fakat görüntü vermiyor

Murat7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Toshiba laptopum çalışıyor, fanlardan ses geliyor fakat ekran gelmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230608_231215.jpg
    IMG_20230608_231215.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 11
Nasıl yani anlamadım.

Laptopu açıp bırakıp ısınmasını sağlayın dış faktörlerden yararlanarak(örneğin: Saç kurutma makinesi)ısınınca kendi kendine açılacaktır büyük ihtimal(bende oyle oldu)eğer açılmazsa restart atın. O da olmazsa bilgisayarcıya götürün ekran kartında sorun olabilir(benim ekran kartımın çipi yandığı için arada yapıyordu).eğer sorun çipte ise vay halinize ölü fiyatından satarsınız. Hiçbir bilgisayarcı garanti vermez.

Laptopu açıp bırakıp ısınmasını sağlayın dış faktörlerden yararlanarak(örneğin: Saç kurutma makinesi)ısınınca kendi kendine açılacaktır büyük ihtimal(bende oyle oldu)eğer açılmazsa restart atın. O da olmazsa bilgisayarcıya götürün ekran kartında sorun olabilir(benim ekran kartımın çipi yandığı için arada yapıyordu).eğer sorun çipte ise vay halinize ölü fiyatından satarsınız. Hiçbir bilgisayarcı garanti vermez.

Laptop da ekran kartı yok diye biliyorum. Saç kurutma makinesini ekranami yoksa anakarta doğru mu tutcam.

Tutunca açılmasını gerekiyor.

Bende oyle olmustu. Yarim saat boyunca sobanin uzerine araya bir şey koyarak beklettim ne kadar sürede acildigini bilmiyorum ama 1 saat sonra eve dondugumde acilmisti. Ben de senin gibi uzun sureden sonra acmistim. Markasi Toshiba idi. 1-2 yil durdu anlayacagin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı