Toshiba Satellite L500-1UU kealHS Unsupported CPU Hatası

CoolDerin

Kilopat
Makaleler
5
Toshiba Satellite L500-1UU laptopum var. (Biliyorum ekran kartı uyumsuz.) Bi arkadaşa bakmak için kurdum. :) Unsupported CPU ve PCH diyor (Orada takılı kalıyor.). Önceden hiçbir şey yapmadan girebiliyordum.

Saygılar...

Intel Core i3 330M
4GB DDR3 RAM
ATI Mobility Radeon HD 4570
Şu an sabrettim ve bekledim. Bana Resetting IOCatalogue diyor.
Eğer -x ile boot ettirirsem IOGraphics flags 0x3 (0x51) diyor.

Son düzenleme:
  • Varsayılan bir config.plist yoktur. Makineye uygun config dosyasını varsayılan yapmak için config.plist olarak kaydedin. Kurulum öncesi ve sonrası için uygun config.plist dosyasını Cloverekranında options --> configs kısmından seçebilirsiniz.
Ayrıca SMBIOS türünü değiştirebilirsiniz.

Hocam kendi configimi yaptım. Sadece iMac 11,2 Inject var ve - v o kadar. Biraz sabır. Bilgisayarı yeniden başlatıp açınca kextd stall 3 kez diyip açıyor.

Dostum ne çektin bu makine üzerinde macOS kullanırken diyorum şakayla karışık. macOS şart değilse tavsiyem Linux veya Windows ile devam edin bence. Ha illa kullanacaksanız; imajın EFI yapısını kullanıp, SMBIOS değiştirin sadece bakalım ne olacak :).

Hocam şimdi bir sorum olacak. Ben kurduktan sonra bunla karşılaşmadan önce ATIRadeonX2000 ile ilgili bayağı uzun bir kernel panic veriyor. Sonunda ise panic.apple.com sitesine gönder diyor.

Geçici çözüm olarak ise 0x95531002 siliyordum ID listesinden kalıcı çözüm nedir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı