Toshiba Satellite L505 11E RAM Upgrade

Asdert

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba, en az 3 senedir bu cihaza sahibim ve cihaz bana yetmemeye başladı artık. RAM eklemeyi düşünüyorum fakat alacağım RAM'i neye göre seçeceğimi bilmiyorum. Windows 7 32 bit işletim sisteminde sanırım bu cihaza ek 2 GB RAM takabilir miyim ? Konu hakkında çok bilgiye sahip olmadığımdan pc depo ve hepsiburada gibi güvenilir alışveriş sitelerinden veya Vatan'da olabilir, linkini atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Not:Yeni cihaz almaktan vazgeçtim; neden sürekli konu açıyorsun diye soran olabilir diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde 2 GB RAM bulunmakta, en fazla 8 GB yapabilirsiniz. 1066 MHz ve gecikme değerine bakın. AIDA 64 ve CPU-Z programı ile bakabilirsiniz.

Merhabalar. Konuyu hortlatacağım ama aynı bilgisayardan bende de mevcut. Oyun oynarken haliyle biraz kasma yapmakta artık. Daha fazla fps alabilmek için ne yapmalıyım? Ram zaten +4 gb olarak yükseltme yapmıştım. Toplamda 6 gb oldu. Başka bi konuda gördüğüm kadarıyla ekran kartınında yükseltilmesinin bi faydası olmayacak. Acaba işlemci yükseltilebilir mi bi süre daha idare etmesi için.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı