Toshiba Satellite L750 - 1ML laptop hala kullanılır mı?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Laptopu baştan aşağı yeniledim. Termal macunu yenilendi. İç temizliği yapıldı.

Intel Core i7 2670QM 2.20 GHz.
NVIDIA GeForce GT525M 1 GB.
8 GB (4x2) DDR3 1333 MHz.
640 GB Toshiba MK6475GSX (yeni)
256 GB Patriot P210 SSD (yeni)
Windows 10 Home 64 Bit. (USB ile temiz kurulum yapılacak.)

Bilgisayarın sadece bataryası bitik. Şarjda kullanacağım. Oyun olarak GTA V, Minecraft dışına çıkmam. Onun haricinde diğer gündelik işlerimi de halledeceğim. Sizce iş görür mü? Tüm parçaları sorunsuz çalışıyor.

Laptop; Toshiba Satellite L750 - 1ML.

Son düzenleme:
Muhtemelen 1 yıl daha kullanacağım. Sonra değiştireceğim. Laptopu baştan aşağı yeniledim. Termal macunu yenilendi. İç temizliği yapıldı. Bu sistemi 1 yıl boyunca kullanacağım. Sizce iş görür mü?

Intel Core i7 2670QM 2.20 GHz.
NVIDIA GeForce GT525m 1 GB.
8 GB (4x2) DDR3 1333 MHz.
640 GB Toshiba MK6475GSX (yeni)
256 GB Patriot P210 SSD (yeni)
Windows 10 Home 64 Bit. (USB ile temiz kurulum yapılacak.)

Bilgisayarın sadece bataryası bitik. Şarjda kullanacağım. Oyun olarak GTA V, Minecraft dışına çıkmam. Onun haricinde diğer gündelik işlerimi de halledeceğim. Sizce iş görür mü? Tüm parçaları sorunsuz çalışıyor.

Laptop; Toshiba Satellite L750 - 1ML.

Hocam idare eder diye düşünüyorum Satellite L650 kullanıcısıyım aynı şekilde SSD ve RAM takviyesi yapınca hız konusunda çok fark oldu size tavsiyem Windows yerine daha hafif Linux dağıtımları tercih etmeniz.

Hocam idare eder diye düşünüyorum Satellite L650 kullanıcısıyım aynı şekilde SSD ve RAM takviyesi yapınca hız konusunda çok fark oldu size tavsiyem Windows yerine daha hafif Linux dağıtımları tercih etmeniz.

OneDrive'da bir sürü fotoğraflarım var. O yüzden Windows 10 tercih ediyorum.

Geri
Yukarı