Toshiba Satellite L755-1P0 ekran kartı gömülü mü?

The Respectus

Centipat
Selam, ben Toshiba Satellite L755-1P0 kullanıcısıyım. Ekran kartı NVIDIA GeForce GT520M var ve ben bu ekran kartından hiç memnun değilim. Değiştirmek mümkün mü ya da direk laptopta MXM slotu var mı? Yoksa ekran kartını yükseltmenin bir yolu yok mu? (Harici ekran kartı vs.)

Genel bilgisayar özellikleri:
  • 2. nesil Intel Core i5 2450M işlemci
  • NVIDIA GeForce GT 520M ekran kartı (978MB VRAM)
  • 12 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıp bakabilirsiniz aslında. Technopat Youtube da bir ekran kartı değişim videosu var. Oradan bakarak sizde kendi laptopunuzdaki ekran kartını bulabilirsiniz. Eğer değiştirilirse zaten bir pcı-e slotu gözükür.

Selam, ben Toshiba Satellite L755-1P0 kullanıcısıyım. Ekran kartı NVIDIA GeForce GT520M var ve ben bu ekran kartından hiç memnun değilim. Değiştirmek mümkün mü ya da direk laptopta MXM slotu var mı? Yoksa ekran kartını yükseltmenin bir yolu yok mu? (Harici ekran kartı vs.)

Genel bilgisayar özellikleri:
  • 2. nesil Intel Core i5 2450M işlemci
  • NVIDIA GeForce GT 520M ekran kartı (978MB VRAM)
  • 12 GB RAM
520M giriş seviyesi bir kart, anakarta bağlıdır. Kaldı ki ben zamanında GTX 680 m değiştirmeye kalktım, laptopun o günkü fiyatına yakın bir şeydi kartın fiyatı.
Ona para harcayacağına hafif laglı da olsa PS4 kol alıp PSNow'a kaydol daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı