TOSHIBA SATELLITE L850-1RJ NOTEBOOK nasıldır, iyi midir?

rkytie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlaşıldığı gibi TOSHIBA SATELLITE L850-1RJ NOTEBOOK hakkında bilgilerinizi öğrenmek istiyorum. Yazın başından beri çalışarak bir bilgisayar almak istiyordum. Şu anda bu bilgisayarda karar kıldım ama... Bu bilgisayarla ilgili bir kaç sorum var. Donanımsal olarak yeterli bir bilgiye sahip olmadığım için bu konuyu açıyorum. Bilgisayarın sistem bilgilerini aşağıya yazıyorum. Bu bilgisayar nasıldır sizce?

• İşlemci: Intel Core i7 3630QM 2,40 / 3,40 Turbo Ghz
  • RAM: 8 GB DDR3
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 7670M 2GB
  • Marka: Toshiba

Sizce bu bilgisayar nasıldır, iyi midir? Oyunları nasıl açar? OS X kurmak istiyorum, kaldırır mı?
-Ayrıca ekran kartı ile ilgili bir sorum var. Bu ekran kartı iyi midir? Şu anda AMD kullanıyordum ama NVDIA daha iyi olduğa dair söylentiler var. Sizce ekran kartı NVDIA mı olsun yoksa AMD mi olsun?

Hepinize çok teşekkür ederim. İyi forumlar, iyi günler...

Herkese merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlaşıldığı gibi TOSHIBA SATELLITE L850-1RJ NOTEBOOK hakkında bilgilerinizi öğrenmek istiyorum. Yazın başından beri çalışarak bir bilgisayar almak istiyordum. Şu anda bu bilgisayarda karar kıldım ama... Bu bilgisayarla ilgili bir kaç sorum var. Donanımsal olarak yeterli bir bilgiye sahip olmadığım için bu konuyu açıyorum. Bilgisayarın sistem bilgilerini aşağıya yazıyorum. Bu bilgisayar nasıldır sizce?

• İşlemci: Intel Core i7 3630QM 2,40 / 3,40 Turbo Ghz
  • RAM: 8 GB DDR3
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 7670M 2GB
  • Marka: Toshiba

Sizce bu bilgisayar nasıldır, iyi midir? Oyunları nasıl açar? OS X kurmak istiyorum, kaldırır mı?
-Ayrıca ekran kartı ile ilgili bir sorum var. Bu ekran kartı iyi midir? Şu anda AMD kullanıyordum ama NVDIA daha iyi olduğa dair söylentiler var. Sizce ekran kartı NVDIA mı olsun yoksa AMD mi olsun?

Hepinize çok teşekkür ederim. İyi forumlar, iyi günler...
Ekran kartı daha iyi olan ve daha ucuz olan pc'ler var. Bence sen biraz donanım, parça araştırması yap. Örneğin; ekran kartları ile başlayabilirsin. Daha sonra pc'ler üzerinde karar kıl.

Teşekürler arkadaşlar. Önerebileceğiz mi laptop markası veya modeli var mı? 2000-2500TL'lık bir bütçe var. :)

Çok teşekkür ederim Recep abi. Gidip bir de canlı göreceğim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey, mac için hem nvidia ekran kartı olsun diyorsunuz hemde sizin önerdiğiniz bilgisayarda amd 7650m var. Bu bilgisayarı mac için uyumlu kılan özelliği nedir?

Tonymacx86 forumlarında gerekli bütün sürücülerinin paket halinde hazır olması ve alınır alınmaz çalışır hale gelecek olması :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı