Başarılı Kurulum Toshiba Satellite L855-14M (El Capitan 10.11.3)

Uzun uğraşlar sonucu yaklaşık 1-2 yıllık kesikli bilgi birikimden sonra bilgisayarıma sorunsuzca OS X El Capitan kurulumu yapabildim. Burada paylaştıklarım da benzer veya aynı donanıma sahip arkadaşlara yardımcı olsun diye bu konuyu açtım.

Sistem Özellikleri

Intel® Core™ i5-3210M
8 GB 1600 Mhz DDR3 Ram
AMD Radeon™ HD 7670M
750 GB HDD

Bir de bunların OS X 'teki görünümü .. :D

Screen Shot 2016-02-24 at 12.40.58 am.png

BIOS Ayarları

• UEFI: Enable
Çalışan Donanımlar

• Ses : Realtek ALC269
  • Grafik : AMD Radeon HD 7670M
  • USB Portlar : USB 2.0 ve USB 3.0
  • Ethernet : Atheros AR8161/8165 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.20)
  • TouchPad : Synaptics TouchPad
Kurulum Dosyası : OS X El Capitan RAW 10.11.2 Güncel Kurulum İmajı

Kurulum imajını "Win32DiskImager" ile diske yazdırdım.

Kurulum Talimatları : USB'ye yazdırdığınız imaj dosyası ile kuruluma geçiyoruz ekstra hiçbir ayar yapmamıza gerek yok. Bilgisayar açılırken Fn+F12 tuş kombinasyonu ile USB'yi UEFI modda çalıştırıyoruz. Ekstra hiçbir şeyi kurcalamadan USB'yi boot ediyoruz. Hiçbir hata ile karşılaşmadan kurulum ekranı karşımıza geliyor. Kurulumu bitirdikten sonra size vereceğim dosyalar ile sorunsuzca sistemdeki donanımları aktif etmiş oluyorsunuz.

İçerisinde bütün ihtiyacınız olan ve sizi hiç uğraştırmayacak olan dosyaları aşağıdan indirebilirsiniz.

Yandex

Mediafire

Son düzenleyen: Moderatör:
selam toshıba l855_14n ekran kartı 3mb görünüyor.amd radeon hd 7600m görüntü dalgalanıyor.yardım edermisiniz.teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı