Toshiba Satellite M70-160 laptop çalışmıyor

Makaleler
6
Daha fazla  
Geçenlerde odamı temizlerken eski laptobu gördüm ve çalıştıma çalıştım ama açılmadı içini açıp baktım tekrar taktım yine açılmadı.
Açılması için ne yapılması lazım ?

Batarya bozuk olsa bile etkilemez. Ben prize takıp çalıştırmaya çalıştım. Anakart ve işlemci sorunu için ne yapmalıyım ?

Batarya bozuk olsa etkilemez olur mu! Anakart ve diğer bileşenlere hasar vermiş olabilir. Adaptörün güç alıp almadığını kontrol et kontrol kalemi veya ölçüm cihazı varsa. Adaptörde de hasar olabilir belki elektrik almıyordur.
Burdan en fazla Nerelerde problem olabileceğini söyleriz zaten anakart hasarlı olsa zaten bilgisayarcıya vereceksin. Söylemesek de gideceksin çünkü sen değiştiremeyeceğine göre :) Yani donanımsal hasar var, Servisine gönder veya gönderip ne kadar maliyet tutacağını söylesinler sana ona göre bütçe yeterli ise yaptırırsın.

Bilgisayarcıya sordum anakartla alakalı sorunmuş ''300 TL civarı bir şey olur'' dediler.
Servise de soracağım aynı fiyatı verirlerse yaptırmam.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı