Toshiba Satellite P855-349 laptoptan HDMI ile görüntü aktarılamıyor

bahadirugras

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Laptop bilgilerim görselde. Sorunum başlıkta belirttiğim üzere. HDMI kablosuyla eskiden bu PC ile görüntü alabilirdim ama artık birkaç format işlemimden sonra VGA portu dışında hiçbir şekilde görüntü aktarımı sağlayamıyorum. (bütün driverlar yüklü) sizce sorun nedir, bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Screenshot_2021-08-15-11-38-44-963_com.google.android.apps.docs.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Laptop bilgilerim görselde. Sorunum başlıkta belirttiğim üzere. HDMI kablosuyla eskiden bu PC ile görüntü alabilirdim ama artık birkaç format işlemimden sonra VGA portu dışında hiçbir şekilde görüntü aktarımı sağlayamıyorum. (bütün driverlar yüklü) sizce sorun nedir, bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Eki Görüntüle 1138510
Kablon bozuk olabilir mi? Tüm sürücüler yüklü ise kabloda ya da sokette sorun vardır başka bi açıklaması yok gibi.

Projeksiyon cihazına Baska bir 1366x768 laptop taktım. Onuda görmedi sinyal yok yazıyor ama bilgisayarda LG projektore bağlandığını söylüyor sadece görüntü aktarmıyor. Sadece 1920*1080 panel özelliklerine sahip pcleri aktarabiliyorim projeksiyon cihazım ile kabloların hepsi yeni. En iyi kalitede projeksiyon cihazının marka modeli ise (LG pf50kg)
Eki Görüntüle 1138582
Eki Görüntüle 1138582

Son düzenleme:

Geri
Yukarı