Çözüldü Tosla 3D secure: hatalı denemeler nedeniyle kayıt akışı banka tarafından doldurulmuştur

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Carti

Hectopat
Tosla kartımda 3D Secure sitesinde şöyle bir hata alıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kart sizin adınızaysa 444-25-25 ' i arayarak, yaptığınız hatalı işlemler sonucu kartınızın dondurulduğunu, işlem yapamadığınızı belirtin. Beş dakikalık iş sizi yönlendiriyor zaten müşteri temsilcisi. Kart sizin adınıza değilse, kart sahibinin İZNİYLE ve bilgileriyle işlemi yapabilirsiniz.
Ağa canlı desteğe başvurdum "3D secure şifreniz, yanlış giriş yapmanız sonucunda kilitlenmiş. Bu durumda tekrar deneme yapmamalı, 24 saat sonra otomatik olarak blokenin açılmasını beklemelisiniz. Blokeniz açıldığında 1 kere daha yanlış girerseniz bu bloke süresi 48 saate çıkıyor olacak." dedi adam sağolsun

Kral erken olmadı mı ya? sen bu soruyu yanıtlayana kadar ben ergenliğime girdim, korona başladı, liseye geçtim, annemin adına Enpara çıkarttım. Sağ ol yine de.
Reis bu sorunu nasıl çözdün aynısı başıma geldi

çözüm bu mu , aynısı başıma geldi ya

Reis bu sorunu nasıl çözdün aynısı başıma geldi

çözüm bu mu , aynısı başıma geldi ya

EDİT:
MH LERİ İLE KREDİ KARTINI KAPATTIRDIM MOBİL UYGULAMADAN TEKRAR BAŞVURUNCA SORUN KALMADI

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…