Tosla Kart neden alınıyor?

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Merhaba herkese. Kırtasiye alışverişlerim çok pahalıya denk geldiği için Tosla Kart'ın %20 indiriminden yararlanmak istiyorum. Bu yüzden kendime Tosla Kart almak istiyorum. Öncelikle nereden alınıyor bu kartlar? Papara'daki gibi internetten mi sipariş veriyoruz?

Tosla Kart'ını CarrefourSA, Teknosa, D&R mağazalarından, ŞOK Marketler’den, Banabi uygulamasından, Hepsiburada’dan ve Zorlu PSM otomatlarından satın alabilirsin. Buradan alacağın kartlar anonim olacak, yani üzerinde ismin yazmayacak sadece kart numarası yazacak. Kartının üzerinde ismin de olsun, kartın sana özel olsun istersen Tosla uygulamasına gir ve profiline tıkla. "Kart Başvurusu" butonuna tıklayarak, başvurunu bize gönder ya da Tosla web sitesi üzerinden başvurunu yap, biz de en kısa zamanda kartını kurye ile sana ulaştıralım.
Uygulama üzerinden isme özel kart veya satış noktalarından anonim kart alabilirsiniz.

Merhaba herkese. Kırtasiye alışverişlerim çok pahalıya denk geldiği için Tosla Kart'ın %20 indiriminden yararlanmak istiyorum. Bu yüzden kendime Tosla Kart almak istiyorum. Öncelikle nereden alınıyor bu kartlar? Papara'daki gibi internetten mi sipariş veriyoruz?
Şok marketlerden 5 TL karşılığında alabilirsin.

Geri
Yukarı