Çözüldü Tosla kimlik doğrulaması zorunlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Birkaç gün önce fark ettim, Tosla'yı açar açmaz "kimlik doğrula" diyor. Kimlik taratma kısmında yeni T.C. Kartı istiyor fakat benim T.C. Kartım eski. Bir süre daha eski T.C. Kartı kullanacağım ve artıdan benim T.C. Kartında fotoğraf yok. Ben şimdi Tosla kart kullanamayacak mıyım?

(Kullanmasam da bir şey fark etmiyor bana, zaten kullanmıyordum. Kartta 80 kuruş var. Yine de çözümü varsa sôylerseniz sevinirim.)

5 (sürprizbozan başlığı dahil.)

Çözüm
Birkaç gün önce fark ettim, Tosla'yı açar açmaz "kimlik doğrula" diyor. Kimlik taratma kısmında yeni T.C. Kartı istiyor fakat benim T.C. Kartım eski. Bir süre daha eski T.C. Kartı kullanacağım ve artıdan benim T.C. Kartında fotoğraf yok. Ben şimdi Tosla kart kullanamayacak mıyım?

(Kullanmasam da bir şey fark etmiyor bana, zaten kullanmıyordum. Kartta 80 kuruş var. Yine de çözümü varsa sôylerseniz sevinirim.)

5 (sürprizbozan başlığı dahil.)
O T.C. Kimlik doğrulamasını geçme taktiği var hocam. Adım adım şu şekilde anlatabilirim: İlk öncelikle, "Şimdi seni biraz daha yakından tanıyalım." ekranında gerekli yerlere tik atıp, "Evet başlayalım." kısmına basın. Daha sonra sizden okulunuzu, yaşınızı, kazandığınız parayı vs. soracak onları kendinize göre doldurun. Doldurup "Devam et"e bastıktan sonra karşınıza "Kimliğini doğrulamaya başlıyoruz Toslayan!" bölümü çıkacak. Sol üstteki çarpıya tıklayın, karşınıza bir Uyarı gelecek. Oradaki Uyarıya "Para yükle" diyerek devam edin. "Limitini yükselt" ekranı açılınca sol üstteki geri tuşuna tıklayın. "Banka hesabımdan" bölümü açılınca sol üstteki geri tuşuna bir kere daha tıklayın.

İşlem bu kadar, bunları adım adım uygulayınca uygulamaya giriş yapmış olacaksınız. Fakat her defasında bunları tekrar tekrar yapmanız gerekecek. Zor bir işlem değil zaten.
Hocam sizin taktikle uygulamaya erişebildim internet alışverişini açtım. Benim Discord nitrom Tosla'ya bağlı. Yenilenir mi yoksa bir sorun çıkar mı? Yani kimlik doğrulamayı yapmazsak işlem falan yapabiliyor muyuz harcama vb. ?
Ben kimlik doğrulamasını yapmadım fakat Amazon Prime alışverişimi, GeForce Now üyeliğimi rahat bir şekilde gerçekleştirebildim. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor yani.

Hangi cashbackleri güzel ben baktığım kadarıyla pek güzel cashback göremedim.
Hocam maalesef güzel cashback'lerin çoğu Ocak sonunda bitti.

Ben kimlik doğrulamasını yapmadım fakat Amazon Prime alışverişimi, GeForce Now üyeliğimi rahat bir şekilde gerçekleştirebildim. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor yani.

Hocam maalesef güzel cashback'lerin çoğu Ocak sonunda bitti.
Teşekkür ederim hocam. Aslında benim kimlikte fotoğraf var ama sanki kafamıza silah dayayıp zorla yaptırmaya çalıştıkları için kıl olup yapmadım.

Ben kimlik doğrulamasını yapmadım fakat Amazon Prime alışverişimi, GeForce NOW üyeliğimi rahat bir şekilde gerçekleştirebildim. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor yani.

Hocam maalesef güzel Cashback'lerin çoğu ocak sonunda bitti.

Tosla bana kalırsa artık bitti gibi bir şey çünkü ayrıcalığı yok dümdüz ön ödemeli kart onun yerine Nays kullanmak daha mantıklı geliyor.

Tosla bana kalırsa artık bitti gibi bir şey çünkü ayrıcalığı yok dümdüz ön ödemeli kart onun yerine Nays kullanmak daha mantıklı geliyor.
Evet hocam ilk başlarda çok iyiydi ama şimdi bozdular iyice. Kendileri bilir, kullanıcı kaybediyorlar.

Ben kimlik doğrulamasını yapmadım fakat Amazon Prime alışverişimi, GeForce NOW üyeliğimi rahat bir şekilde gerçekleştirebildim. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor yani.

Hocam maalesef güzel Cashback'lerin çoğu ocak sonunda bitti.

Hocam peki ATM'den para çekebiliyor muyuz? Bende de kimlik doğrulaması istiyor ve dediğin yöntemlerle bende girebiliyorum ve yarın bir oyun alacağım ve o da bayağı pahalı o yüzden riske girmek istemiyorum. Bir şey olurda parayı tekrar geri alırım diye. Sizce ne yapmalıyım. Oyunu Tosla'dan mı alsam yoksa ininal ya da başka bir kredi kartından mı almalıyım.

Umarım bu özelliği kaldırırlar ne güzel harcama yapabiliyorduk şimdi bu özellik yüzünden başka bir karta geçmeyi düşünüyorum. Kendileri kaybediyor gerçekten.

Hocam peki ATM'den para çekebiliyor muyuz? Bende de kimlik doğrulaması istiyor ve dediğin yöntemlerle bende girebiliyorum ve yarın bir oyun alacağım ve o da bayağı pahalı o yüzden riske girmek istemiyorum. Bir şey olurda parayı tekrar geri alırım diye. Sizce ne yapmalıyım. Oyunu Tosla'dan mı alsam yoksa ininal ya da başka bir kredi kartından mı almalıyım.

Umarım bu özelliği kaldırırlar ne güzel harcama yapabiliyorduk şimdi bu özellik yüzünden başka bir karta geçmeyi düşünüyorum. Kendileri kaybediyor gerçekten.
Hocam para çekiliyor diye biliyorum ben ama pek emin değilim. İsterseniz bir 10TL yatırıp çekmeye çalışın, oluyorsa satın alım yapın. Ben de yaklaşık 200TL'lik harcama yaptım, herhangi bir sıkıntı çıkmadı.

Güncelleme: "Evet, Başlayalım." yazısının altına "Daha sonra" tuşu eklemişler. Ona tıklayınca direkt geçiyor.

Geri
Yukarı