Tosla üzerinden Epic Games'den alışveriş yapmak

Tosla kart gerekiyor öncelikle. Sonra içerisine para attığınızda normal kredi kartı gibi işlem yapılıyor ve hala kampanya devam ediyorsa belirli bir tutarda iade alıyorsunuz. Gelecek ayın 10'unda yatıyor hesabınıza. Kendim birkaç kez kullandım bu alanda. Gerek Steam gerek Epic Games olsun. En fazla 20 TL iade alacağınızı da unutmayın. Alışveriş tutarı 80 TL de olsa 300 TL de olsa 20 lira üzeri iade etmiyorlarmış. Müşteri hizmetlerinden doğrulattığım bilgi bu yönde. Kampanyadaki açıklama biraz farklı anlaşılabiliyor. İnsanlar yüksek tutarlı alışverişlerinde her ay 20 liradan birkaç ay içerisinde ödediğinin %25 kadarını alacağını sanıyor fakat öyle olmuyor. Kampanyaları inceleyin. Şu an sonlanma aşamasında çoğu. Sene başı güncellerler diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bu kartların 2021 yılında yeni kampanyaları duyurulur. O zamana kadar beklemenizi öneririm. Tosla, Papara vb. hangisi size daha uygun kampanyalar sunuyorsa, onu tercih edersiniz. Mastercard olarak geçtiğinden, normal bir banka kartı ile alışveriş yapar gibi kullanıyorsunuz. İçine para yükleyip, sonra satın alacağınız yere bilgileri giriyorsunuz.

Epic Games için kredi kartı yerinden bilgileri giriyorsunuz.

Screenshot_7.png

Yeni konular

Geri
Yukarı