Tost makinesinde çalışacak oyun önerileri

Çöp bir bilgisayarım var, ne ekran kartı doğru düzgün var ne de işlemcisi. 4 GB RAM falan var anlayacağınız tost makinesi, oyun tavsiyesi lütfen. Ne kadar olabilirse bilmiyorum ama içinde bir hikaye barındırsın, mümkünse 3D olmasın (Stardew Valley tarzı böyle üstten görünümlü ya da direkt 2D hepsine açığım).

Super Mario 3: Mario Forever 7.03, Brawl Hall, Cuphead (zorludur),Terraria, Stick Fight: The Game, Deadswitch 3
Ancak bunları öneririm. Marioyu dalga geçmek amaçlı söylemiyorum ciddiyim.

Çöp bir bilgisayarım var, ne ekran kartı doğru düzgün var ne de işlemcisi. 4 GB RAM falan var anlayacağınız tost makinesi, oyun tavsiyesi lütfen. Ne kadar olabilirse bilmiyorum ama içinde bir hikaye barındırsın, mümkünse 3D olmasın (Stardew Valley tarzı böyle üstten görünümlü ya da direkt 2D hepsine açığım).

Futbol seviyorsanız PES 2013.

Jahrein'in yayınında gördüğüm Pizza Connection 2 adlı bir oyun var. O da bence güzel bir oyun ama Steam'de satılan orijinal versiyonu sorunluymuş o yüzden oynayacaksan korsanına bakabilirsin. Ama indirimde de 2.50 TL gibi bir parada görmüştüm

-Realm of the Mad God Exalt adlı bedava bir online oyun var. Ona da bakabilirsin.

Top free games

-Burası bağımsız yapımcıların oyun paylaştığı forum gibi bir yer. Burada paralı oyun satıldığı gibi bu linkini attığım kısımda da ücretsiz paylaşılan bağımsız yapımcılar tarafından yapılmış oyunlar var. Şahsen bağımsız yapımcıların akıllarına gelen şeyleri bir yere bağlı olmadan, sormadan oyunlarına eklemeleri hoşuma gidiyor. O yüzden buradan da oyunlar beğenip oynamak hoşuma gidiyor.

Bilgisayarın Unreal Engine veya Unity oyunlarını açar mı bilmiyorum ama RPGMaker ile yapılmış 2D piksel rpg oyunlarını veya Renpy ile yapılmış visual novel ları açacağına eminim. Tabi bu tür oyunları sever misin bilmem ama bence bir bak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı