Satıldı Total War Warhammer Steam Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar elimde Steam Total War Warhammer kod var. Daha yeni elime ulaştı, hiç kullanılmadı. Bildiğiniz gibi oyun 179 TL ancak ben strateji pek oynamıyorum, o yüzden 150 TL Steam Wallet'a anlaşabilir durumdayım ki bu fiyatı da birazcık daha indiririm, o yönden sıkıntınız olmasın. Sonuçta kullanmayacağım ve elimden çabuk çıkmasını istiyorum.

E-Mail Adresim: [email protected]

Bu adresten yine bana ulaşabilirsiniz :)

En kısa zamanda tekliflerinizi bekliyorum, iyi forumlar ! :)

Edit: Fiyat 100 TL olmuştur, 100 TL Steam Wallet Kod'a Total War Warhammer veriyorum !

Son düzenleme:
Evet :)

Fiyatı 100 TL'ye indirdim ! 100 TL Steam Wallet Kod'a Total War Warhammer veriyorum !

Anakart kampanyasından elde edilen oyunları satılamaz, sitesinde böyle yazılıyor. Ama bu cidden mümkünse ve satabilirseniz bana da haber verin lütfen. MSI size e-mail ile kod mu gönderdi? Ben de Temmuz ortasında MSI H170 Gaming M3 alacağım ve strateji oyunlarından nefret ettiğim için satabilirim.

Anakart kampanyasından elde edilen oyunları satılamaz, sitesinde böyle yazılıyor. Ama bu cidden mümkünse ve satabilirseniz bana da haber verin lütfen. MSI size e-mail ile kod mu gönderdi? Ben de Temmuz ortasında MSI H170 Gaming M3 alacağım ve strateji oyunlarından nefret ettiğim için satabilirim.
Bilmiyorum ya ben öyle bir yazı görmedim, en azından dikkatimi çekmedi.

MSI evet, e-posta adresime e-mail aracılığı ile oyunun kodunu gönderdi.

Zaten bende birkaç gün içerisinde satamazsam kendim kulanacağım :)

Eğer satabilirsemde sizi bilgilendiririm.

Birde o yazıyı nerede okuduysanız ona göre bilgilendirirseniz sevinirim :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kod başka bir forumda 70 TL'ye satılmıştır, konu kilit !

@JaroxJamaica @MF @Asım Demir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı