Tottaly Accurate Battle Simulator ekranda takılı kalıyor

Janissaryyyyyyy

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar tottaly accurate Battle Simulator oyununu Steam'de yeni aldım fakat oyun giriş ekranında takılı kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistem özelliklerim: 8+4 12 GB RAM MX110 ekran kartı Intel Core i5 işlemci Windows 10 64 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla antivirüs programım yok, microsoft security essentials var ondada engellenmiş gözükmüyor ki zaten oyun bu güncellemeden önce açılırken de aynı program mevcuttu. Full kaldırıp kurma olayı ise bana uymaz çünkü tüm yaptığım karakterler silinir. İnşallah yakında bir çözümü bulunur ve paylaşılır.
evet güncelleme ile ilgili

Son düzenleme:
Vallahi antivirüs programım yok, Microsoft Security essentials var onda da engellenmiş gözükmüyor ki zaten oyun bu güncellemeden önce açılırken de aynı program mevcuttu. Full kaldırıp kurma olayı ise bana uymaz çünkü tüm yaptığım karakterler silinir. İnşallah yakında bir çözümü bulunur ve paylaşılır.
Evet güncelleme ile ilgili.

Sizin sistemlede alakası yok bildiğim kişilerde açamıyor oyunu benim sistemim 1050 Ti Ryzen 5 1600 (af) oyunu tekrar silip yükleyeceğim açılırsa haber ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı