Çözüldü Touchpad çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dextaron

Decapat
Bugün RAM takmak için içini açtım daha sonra her şeyi yerine taktım fakat touchpat yarım yamalak çalışıyordu temassızlık vardı bende kabloyu takamadığımı düşünüp tekrar açtım ve tekrar taktım açtığımda hiç çalışmıyordu tepki yoktu kablosunda bir sorun mu var acaba yeni kablo alsam sorunum çözülür mü?

Çözüm
Driver'ını yüklemeyi dener misiniz? Cihazın markasını yazıp internetten uygun Driver'ı bulabilirsiniz.

X540UB ben bulamadım yardımcı olur musunuz?

Sorunu çözdüm arkadaşlar kabloda TP yazan yer anakarta gelecekmiş ben yanlış takmışım.
Bugün RAM takmak için içini açtım daha sonra her şeyi yerine taktım fakat touchpat yarım yamalak çalışıyordu temassızlık vardı bende kabloyu takamadığımı düşünüp tekrar açtım ve tekrar taktım açtığımda hiç çalışmıyordu tepki yoktu kablosunda bir sorun mu var acaba yeni kablo alsam sorunum çözülür mü?
Flex kablosunu düzgün taktığınızdan eminmisiniz? Flex’de yırtık çizik ezik yoksa çalışması lazım. Bu işlerden anlamıyorsanız tanıdğınız bilgisayarcıya görürüp yapmasını söyleyin. Touchpad bozuk derse yaptırmayın. Sizin dediğinize göre sorun Flex kabloda.

Aygıt yöneticisinde touchpad gözükmüyor. Gizli aygıtlara basınca geldi ama çalışmıyor.

Flex kablosunu düzgün taktığınızdan emin misiniz? Flex'de yırtık çizik ezik yoksa çalışması lazım. Bu işlerden anlamıyorsanız tanıdğınız bilgisayarcıya görürüp yapmasını söyleyin. Touchpad bozuk derse yaptırmayın. Sizin dediğinize göre sorun Flex kabloda.

Evet düzgün taktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı