Touchpad mouse imleci yavaş hareket ediyor

turan.taha21

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Bu sorunun cevabını kendi kendime kısmen çözdüm ama bu çözümüm yeni bir soru doğurdu. Laptopta touchpad ile bilgisayarı kullanırken, Mouse'nin bazen yavaş (sanki eski bilgisayar kullanıyormuşum gibi laglı ama tam da laglı değil tuhaf bir his yani yağ gibi akmıyor) hareket ettiğini fark ettim. Bu sorun her zaman değil bazen oluyordu. Onun dışında yağ gibi akıyor gidiyor. Bu arada, normal harici bir mouse bağlayınca bahsetmiş olduğum yavaşlama hiç olmuyor olmadı. Şimdi bilgisayardan İngilizce çalışırken gene birdenbire yavaşladığını fark ettim ama bu fark edişimde bir şeyi daha fark etmiş oldum. Bilgisayarın fan sesinde bir değişiklik oldu yani mod olarak farklı bir moda geçti sanırım bilmiyorum bazen fan sesli çalışınca sorun olmuyor gene hızlı hareket ediyor touchpad ile hareket ettirince. Neyse bu sesle birlikte gelen mousedeki yavaşlama, sesin kesilmesi yani fanın sessizleşmesi ile birlikte anında normal haline döndü ve yağ gibi akmaya devam etti. Şimdi sorum şu, bahsetmiş olduğum touchpad ile fareyi hareket ettirince yaşanan yavaşlama neden oluyor? Sürücüler vesaire her şey güncel bilgisayarın modeli HP Victus 15 FB0008NT.

Kimse yaşamıyor mu bu sorunu yoksa anlatamadımmı derdimi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı