Toz filtresi önerisi

myasins

Kilopat
Arkadaşlar herkese selam Thermaltake Core V51 model kasam var, kasamın üstteki mıknatıslı toz filtresi kayboldu boyutları da 19cmx48cm, bu boyutlarda PVC toz filtresi satılmıyor malum, bir tek AliExpress'de 30cmX1000Cm'lik rulo şeklinde bulabildim bunu kesip mıknatıs takıp istediğimiz boyuta getirebiliyoruz, bu tarz bir şeyi Türkiye'den bulma şansımız var mıdır, bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Plastik sineklik kullanıyorum ve etkili olduğunu düşünüyorum isterseniz arayıp link falan atmaya çalışırım.

Plastik sineklik kullanıyorum ve etkili olduğunu düşünüyorum isterseniz arayıp link falan atmaya çalışırım.

Sineklik delikleri biraz büyük kalıyor hocam, sineklik olayını bende düşündüm ama, biraz eski orijinalliği gibi dursun istiyorum.

Sineklik delikleri biraz büyük kalıyor hocam, sineklik olayını bende düşündüm ama, biraz eski orijinalliği gibi dursun istiyorum.
Şu gibi ürünleri kullanıyorum ama fiyatı uçmuş, tavsiye etmem. Delikleri büyük değil ama orijinali çok daha iyi gözüküyor orası kesin...
Umarım bulabilirsiniz.

AliExpress de var oradan da alınabilir bu biraz pahalı sanki.
Aliexpress tende bakmıştım kargosunu vergisini hesaplayıp mıknatısıda hesaba katınca aynı fiyata geldi nerdeyse elime nezaman geçecek gümrük vs. uğraşmak istemedim benim tercihim burası oldu tabi tercih sizin yinede.

Aşağıdaki linkte set olarak satışı mevcut ben geçen hafta aldım 3 pc ye yaptık fazlasıyla yetti memnun kaldık.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sayar-fani-toz-filtresi-seti-1072965515/detay
Senden görüp ben de sipariş verdim. Önü mesh olmayan Coolermaster Masterbox Lite 5 kasamı modlamak için kullandım. Gerçekten çok iyi oldu. İyiki senin bu linkine denk gelmişim. Gerçekten orijinalinden bu şekildeymiş gibi oldu.​

Normalde kasanın ön kapağı şu şekilde:

Modlandıktan sonraki hali:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…