TP-Link Archer C60 AC ürünü modem mi?

dedemlililer

Hectopat

Merhaba arkadaşlar. VDSL internet baglatmak istiyoruz. Yukarıdaki ürün VDSL internet için olur mu? Ya da bu ürün modem mi? Yorumlarda herkes mevcut modeme bağladım falan demiş. Kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde VDSL modem yazarlar. Modemse illa bir yerde belirtir. Ayrıca filtrelerken Ağ Modemler > Modemler demeniz daha iyi olur. Modem router ise alışkın olduğumuz hem modem hem router.
Teşekkürler. Ben bu cihazı alıp wifi güçlendirici olarak kullanabilir miyim? Yan evden 5ghz çekip eve hem 5ghz hemde 2.4ghz olarak yayın yapar mı? Yandaki evdeki wifiyi güçlendirmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Dikkat etmem gereken konular nelerdir?

Teşekkürler. Ben bu cihazı alıp wifi güçlendirici olarak kullanabilir miyim? Yan evden 5ghz çekip eve hem 5ghz hemde 2.4ghz olarak yayın yapar mı? Yandaki evdeki wifiyi güçlendirmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Dikkat etmem gereken konular nelerdir?
Evet, sinyal güçlenir ama pek hızlı kullanamazsınız. Kablo ile yan eve taşımak ve bahsettiğiniz cihaz ile wifi sinyaline dönüştürmek çok daha verimli olacaktır. Eğer ki sinyal zaten çok zayıf değilse sinyalin taşınacağı yerde, o zaman mantıklı olabilir. Fakat dediğim gibi sinyalin çok zayıf olmaması gerek. Sinyal çok zayıf değilse, bir menzil genişetici de işinizi görür.

Geri
Yukarı