TP-Link modemde VPN nasıl kapatılır?

tolga60

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birkaç gün önce internet kopmasıyla alakalı konu açmıştım ama sonuca hala varamadım. Şimdi üzerinde uğraşırken fark ettim, modemimde VPN açık. Sanırım her türlü siteye girebiliyorum. Bilgisayarımın DNS ayarları normal, otomatik kullanıyor ama sanki VPN açıkmış gibi her siteye girebildiğimi fark ettim. Hemen telefonumun mobil verisinden denedim, girmiyor ama telefonu Wi-Fi'a bağlayınca giriş yapabiliyorum. Bu da internetimde kopma yapıyor, ben bu VPN'i nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorunu anlamadım fakat internet firman nedir?

İnternet firmam D-Smart yaklaşık 1 haftadır internetim sürekli kesiliyor ve oyunlarda düşmeler yaşıyordum bugün tesadüf eseri yasaklı sitelere VPN'siz girebildiğimi fark ettim ve Wi-Fi ağına bağlı olan bütün telefonlarda giriyor bundan kaynaklı bir kopma oludğunu düşünüyorum bu yüzden kapatmak istiyorum

İnternet firmam D-Smart yaklaşık 1 haftadır internetim sürekli kesiliyor ve oyunlarda düşmeler yaşıyordum bugün tesadüf eseri yasaklı sitelere VPN'siz girebildiğimi fark ettim ve Wi-Fi ağına bağlı olan bütün telefonlarda giriyor bundan kaynaklı bir kopma oludğunu düşünüyorum bu yüzden kapatmak istiyorum
Kendi modemimi inceleyip bakacağım, belki tuş-muş bir şey bulurum. (Büyük bilgisizlik ânı.)

Geri
Yukarı