TP-LINK Modemin sararması

Emre Çetin

Hectopat
Daha fazla  
TP-Link TD-W8961N modelini kullanmaktayım. Modemin üst yüzeyinde sol tarafta sararmalar mevcut. Modem bir senelik. Bir sıkıntı çıkar mı ? Garantisi devam etmekte. Aynı sorun yaygın mı ? Teşekkürler.

Aynı modem değil ama ZTE W300 bir modemim vardı. O modem de 1 yıllık kullanımın ardından üst yüzayde sararma yapmıştı. Modem şu an hala sağlam ama VDSL'e geçtiğim için Asus DSL N16 aldım ve şu an onu kullanıyorum.

Bu sorun TT modemlerinde genelde kronik bir sorun. Fonksiyonel anlamda sorun yoksa bence değiştirmeyin ama uzun kullanımda nasıl olur bilemiyorum. Şunu da yapabilirsiniz eğer değişim olursa direk riske girmeden değiştirin.

Download ve upload hızlarında değişme yoksa bence değiştirmeye gerek yok. Uzun süreli kullanımda benimde yaşadığım bir sorun bu.

Şimdilik bir sorun görünmüyor. Garantisi 2019'a kadar devam etmekte. Bir problem olursa hiç düşünmeden değişim talep edeceğim. Teknik servisi de hava şartları yani sıcaklık sebebi ile oluyor. Bir problem teşkil etmez dedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı