TP Link TD-W8961N Wireless Kopma Sorunu

byaslan21

Kilopat
Yer
DİYARBAKIR
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba. Bu modemi 2 ay önce satın aldım eski modemim yıldırım düşmesi sonucu patlamıştı. Bu modemde bir çok sorunlara rastladım. Kablosuz bağlantı da indirme yaparken ya da bir şey yüklerken kablosuz simgesinin üstünde sarı bir soru işareti beliriyor ve sınırlı bağlantı yazıyor. Çok kez bu sorunla karşı karşıya kalıyorum ve son zamanlarda aşırı derecede kopmaya başladı. Aynı modeme birde telefon ile bağlandığımda gezinirken hiç koptuğunu görmedim.Modemin yazılımını son sürüme güncelledim firmware güncelleme yaptım fakat aynı. Birde notebook wireless sürücüsünü son sürüme güncelledim. Bazen modem arayüzüne bile giremiyorum fabrika ayarlarına almak zorunda kalıyorum. Notebook modeli Asus x553MA, Modem modeli TP Link TD-W8961N yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi > Ağ Bağdaştırıcıları üzeirnden Realtek ağ kartına sağ tıklayı sürücüsüyle birlikte sil. Ardından donanım değişikliklerini tara ki varsa Microsoft sürücüsü kurulsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı