TP-LINK TD-W8970 TTNET Fibernet Uyumlu Mu ?

Yatabare53

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bugün TTNET 35 Mbps Fibernet'e geçtim. Bu pakete uygun güzel bir modem arayışındaydım ve başlıkta belirttiğim gibi TP-LINK TD-W8970 almaya karar verdim. Siparişi de verdim. Bu modem internet paketime yeterli olur mu ve modem hakkında görüşlerinizi almak isterim. Bu modem Fibernet destekliyor değil mi ?

TP-LINK TD-W8970 300Mbps 4 Gigabit Port Fiber ve 3G/4G Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET Fibernet, yanlışım yoksa VDSL2 üzerinden verilmekte. Aldığınız modemin VDSL desteği mevcut değil. Büyük ihtimalle uyumsuz olacaktır.

Aldığınız modem ADSL2+ destekliyor ki zaten bu teknoloji en fazla 24 Mbit/s hızı destekliyor. Bu bağlamda tavsiyem ürünü iade etmeniz olacaktır.

Bir dahaki sefere siparişi vermeden önce konu açmanız yararınıza olur diye düşünüyorum.

Modem sayfası: 300Mbps Kablosuz N Gigabit ADSL2+ Modem Router TD-W8970 - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz
TTNET Fibernet sayfası: TTNET FİBERNET > İnternet > Bireysel > TTNET

Herkese merhabalar. Bugün TTNET 35 Mbps Fibernet'e geçtim. Bu pakete uygun güzel bir modem arayışındaydım ve başlıkta belirttiğim gibi TP-LINK TD-W8970 almaya karar verdim. Siparişi de verdim. Bu modem internet paketime yeterli olur mu ve modem hakkında görüşlerinizi almak isterim. Bu modem Fibernet destekliyor değil mi ?

WAN desteği olduğundan fiber desteklemektedir. ancak hiper (vdsl) desteklememektedir.

Türk Telekom yani TTNet Fibernet'inde Tilgin modem kullanmanıza izin veriyor. Yani başka modem kullanamazsınız. Alsanız da paranız çöp olur. Ha ben kullanırım dersen de Tilgin'i köprü moduna aldırman lazım. Tilgin'i her türlü kullanmak zorundasın yani, iki cihaz birden çalışacak. Bu da daha çok güç tüketimi demek. Ne kadar mantıkl bilinmez. Tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı