TP-LINK TD-W9970 VDSL Problemi

TürkNet'in kendi altyapısımı yoksa TT'nin altyapısınımı kullanıyorsunuz. Eğer ki TT ise santraldekilerle görüşün. Santralle ilgil sıkıntıyı yaşamıştım portu yanlış bağlamışlardı. TürkNet ilde yaşanan sorun oldu 10 defa araıktan sonra çıkan kişiye derdimi anlattım halleti. Trknetis kolay gelsin şimdden.
Santraldekilerle nasıl iletişime geçeceğim ki?

Santraldekilerle nasıl iletişime geçeceğim ki?

Yaşadığım yerde sohbetimiz çok olduğu için konuşma şansım olmuştu. İnternette numarası varsa arayın olmazsa santral yakın ise oraya uğrayın gidince sıkıntı yaşamazsınız. Nerede yaşıyorsunuz?

Yaşadığım yerde sohbetimiz çok olduğu için konuşma şansım olmuştu. İnternette numarası varsa arayın olmazsa santral yakın ise oraya uğrayın gidince sıkıntı yaşamazsınız. Nerede yaşıyorsunuz?
Teşekkür ederim ben santrale gidip oradan yardım isteyeyim. İnternet Servis sağlayıcıların işini biz yapıyoruz ucuz etin yahnisi böyle işte :D Pazartesi durum hakkında bilgi vereceğim tekrar ilginiz için teşekkür ederim tüm arkadaşlardan.

Teşekkür ederim ben santrale gidip oradan yardım isteyeyim. İnternet servis sağlayıcıların işini biz yapıyoruz ucuz etin yahnisi böyle işte :D pazartesi durum hakkında bilgi vereceğim tekrar ilginiz için teşekkür ederim tüm arkadaşlardan.

Rica ederim sorununuz inşallah düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı