TP-Link TD854W modeme Router tavsiyesi

Gamer7

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Üsküdar / İSTANBUL
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Şu anda alt katta kablolu modem kullanmaktayım. Modemin modeli TP-Link TD854W.
Şimdi üst kata interneti uzatmak istiyorum. Kablo ile uzatmam mümkün değil. Sanırım bu tarz şeyler için router denilen cihazlar varmış. Yani bana lazım olan şey alt kattan üst kata kablosuz ağı uzatmak. Fiyat aralığını cihazları bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler...

NOT: Üst katta da bir telefon girişi var. Oraya da modem alsam aynı interneti kullanabilir miyim? Yoksa dediğim gibi şu prize takılan router gibi aletler mi gerekir?

Yok mu önerisi olan?

Sayın Gamer7,

Bu durum için Access Point katagorisinde yer alan ürünlerimizden veya Powerline katagorisinde yer alan ürünleri tercih edebilirsiniz.

TL-WA801ND (Access Point) : 300Mbps Kablosuz N Access Point TL-WA801ND - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

TL-WA901ND (Access Point) : 300Mbps Kablosuz N Access Point TL-WA901ND - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

TL-WA860RE (Range Extender) : 300Mbps Evrensel WiFi Menzil Genişletici - AC Soketli TL-WA860RE - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

TL-WPA4220KIT (Powerline) : 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender Başlangıç Kiti TL-WPA4220KIT - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

Linkinde yer alan ürünleri incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Saygılarımızla,
TP-LINK Türkiye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…