TP-Link TL-WN8200ND alınır mı?

Hocam alabilirsin. Bende var uzun mesafelerde gerçekten sinyal kalitesini arttırıyor. Bende bir sorun çıkmadı. Gayet memnunum.

Not: Komşunun kendi evimden çekmeyen 20 Mbps internetine internet alana kadar bu cihazla 16 Mbps gibi bir hızla bağlandım.

Modeminiz sadece 2.4 GHz yani tek bantlıysa iyi bir cihaz. Fakat modeminiz 2.4 ve 5 GHz destekliyorsa bence almayın.

Evet bu konuyu atlamışım. Eğer 5 GHz destekliyorsa hızını düşürdüğünü bile söyleyebilirim. Ben kendi internetiimden denedim dizüstü cihazımdaki adaptör daha hızlı internet sağlıyor.

Evet bu konuyu atlamışım. Eğer 5 GHz destekliyorsa hızını düşürdüğünü bile söyleyebilirim. Ben kendi internetiimden denedim dizüstü cihazımdaki adaptör daha hızlı internet sağlıyor.

Hayır 5GHz yok ama Windows 10 driveri var mı bilmiyorum ve Gittigidiyor adlı siteden aldım V2 olanın Windows 10 driveri var ama V1 olanın yok hiçbir yerdede yazmıyor hangi versiyon olduğu umarım V2 gelir yoksa iade etmek zorunda kalabilirim.

Ve cihazın özelliklerinde Wi-Fi standartının 802.11 g olduğu yazıyor bu ne demektir acaba.

Hayır 5GHz yok ama Windows 10 driveri var mı bilmiyorum ve Gittigidiyor adlı siteden aldım V2 olanın Windows 10 driveri var ama V1 olanın yok hiçbir yerdede yazmıyor hangi versiyon olduğu umarım V2 gelir yoksa iade etmek zorunda kalabilirim.

Ve cihazın özelliklerinde Wi-Fi standartının 802.11 g olduğu yazıyor bu ne demektir acaba.
802.11g 2.4GHz destekliyor demek ve 802.11n ye göre çekim menzili daha az diye biliyorum. Modem kullanıyorsanız marka ve modelini söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı