TP-Link UB400 Bluetooth adaptör parazit yapar mı?

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu Wi-Fi adaptöre sahibim ve bugün şu Bluetooth adaptörün siparişini verdim ve aklıma bir şey takıldı acaba bu 2'si birbirine parazit yapar mı?

Bu soruyu size sormak istedim bilenler cevap verirse çok sevinirim...

Bir de 4.0 bir adaptör alıyorum, 5.0 şık bir kulaklığıma bağladığım ne gibi sorunlar oluşabilir acaba?

Aynı iki ürünü kullandım. Birbirine parazit yapma durumu yok. Arkadaşın dediği gibi wifi adaptörde lag vs. oluyor. Mümkünse interneti bilgisayarınıza kabloyla bağlayın. Ben bir süre kullandıktan sonra dayanamayıp kablo çektim.

Aynı iki ürünü kullandım. Birbirine parazit yapma durumu yok. Arkadaşın dediği gibi Wi-Fi adaptörde lag vs. oluyor. Mümkünse interneti bilgisayarınıza kabloyla bağlayın. Ben bir süre kullandıktan sonra dayanamayıp kablo çektim.

Böyle olacağını hiçde düşünmemiştim kablo çekme imkanım olmadığı için kullanıyorum zaten umarım büyük bir sorun oluşturmaz.
Adaptör bugün elime ulaştı birkaç test yaptım ve hiçbirşeyin farketmediğini farkettim.

Ping, hız düşüşü, parazit vs hiçbirşey yok. Alıcak olacaklara bi fikir olarak kalsın burada bu konu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı