TP-Link VC220-G3U düşük hız

emreas20

Femtopat
Daha fazla  
Ben de Türk Telekom'dan bu modemi aldım ama şu şekilde sorunlar yaşıyorum. Mesela modemin dibindeyim ve süper çekiyor. Sayfayı aşağı doğru kaydırdığımda sayfa akışı yenilenmiyor, video açılmıyor ve bunun için ne kadar ayar varsa hepsini denedim. Müşteri hizmetlerine bağlanarak en son gönderin dediler ki alalı 2 hafta olmuştu. Gönderdim, denedik bir şeyi yok dediler. Bir türlü sorunu çözemedim. Bilen varsa yardımcı olsun. Şu an eski modemimle devam ediyorum TP-Link'ten kat kat daha iyi.

Ben de aynı modemden kullanıyorum. Üstelik kablolu bağlantıda PUBG oynarken paket loss yaşıyorum. Her şeyini araştırdım ama maalesef çözümü yok. Modem sanırım çöp bir modem.

Ben de Türk Telekom'dan bu modemi aldım ama şu şekilde sorunlar yaşıyorum. Mesela modemin dibindeyim ve süper çekiyor. Sayfayı aşağı doğru kaydırdığımda sayfa akışı yenilenmiyor, video açılmıyor ve bunun için ne kadar ayar varsa hepsini denedim. Müşteri hizmetlerine bağlanarak en son gönderin dediler ki alalı 2 hafta olmuştu. Gönderdim, denedik bir şeyi yok dediler. Bir türlü sorunu çözemedim. Bilen varsa yardımcı olsun. Şu an eski modemimle devam ediyorum TP-Link'ten kat kat daha iyi.
Kardeşim aynı modem bende mevcut 1 aylık sıfır kutulu almıştım ilk gelen ürün sorunluydu sanırım bircok kez dsl gidip geldi bazen gelmedi felan diye sorun yaşıyordum Zyxel eski modemimde sorun yoktu bende yeni modemi garantiye gönderdim ordan yenisini gönderdiler şuan 1.5 yıldır sorunsuz işliyor maşallah.

Geri
Yukarı