TPM 2.0 desteklemeyen sisteme Windows 11 kurulur mu?

bert52

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sistemim 8 GB RAM i5 4200u TPM2.0 desteklemiyor Rufus ile Windows 11 geçersem Valorant gibi oyunlarda açtığımda TPM vb. hatalar gelir mi? Sonuçta onları bypass yapıyoruz ve diğer oyunlar olsun günlük kullanım olsun sorun oluşturur mu?

Ben TPM modülü olmayan bilgisayarda Windows 11 kullanıyorum. Tek şart SSD olması, sisteminde SSD yerine HDD varsa düşünmeye bile gerek yok. Geçme.

Aslında cevap yazmana gerek yoktu, yazımda durumu anlatabildiğimi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Valorant için TPM ve Secure Boot açmanız gerek diye biliyorum. TPM bypass yaparsanız Windows 11 kurabilirsiniz ancak oyuna giremeyebilirsiniz. Şu an için de sadece Valorant TPM desteği sunuyordu sanırım.

Valorant için TPM ve Secure Boot açmanız gerek diye biliyorum. TPM bypass yaparsanız Windows 11 kurabilirsiniz ancak oyuna giremeyebilirsiniz. Şu an için de sadece Valorant TPM desteği sunuyordu sanırım.

Güncelleme gelir değil mi normal olarak? Ve bir de ileride diğer oyunlarda TPM desteği istermi acaba?

Ben TPM modülü olmayan bilgisayarda Windows 11 kullanıyorum. Tek şart SSD olması, sisteminde SSD yerine HDD varsa düşünmeye bile gerek yok. geçme.

Aslında cevap yazmana gerek yoktu, yazımda durumu anlatabildiğimi düşünüyorum.

Valorant açar mı peki veya başka oyunlarda sorun olur mu?

Güncelleme gelir değil mi normal olarak? Ve bir de ileride diğer oyunlarda TPM desteği istermi acaba?

Valorant açar mı peki veya başka oyunlarda sorun olur mu?

Bazı oyunları açmayabilir TPM hatası alabilirsin. TPM desteklenmeyen oyunları açarsın. Technopat YouTube kanalında video var kurulum için ve en son anlatıyor neleri desteklediği neleri desteklenmediği.

Geri
Yukarı