.tr uzantılı site açmak

kerem1238806

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir şirkete .tr veya .com'lu site açmam gerekiyor. Site arkadaşımın ailesinin, bana da para verecekler, parayı halledeceğiz ama siteyi sen hallet dediler zerre bilgim yok. Godaddy'den yapabileceğimi öğrendim ama orda .tr yok sanırım. Öncelik .tr olması önemli. Ayrıca bu siteden satış yapılacak. Yani insanlar bu siteden bir şeyler satın alacak. Bunu nasıl halledebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir bilginiz yok ise profesyonel destek almanızı öneririm şimdi Udemy'den şuna bak Youtube'dan şunu izle demenin bir anlamı yok. Çünkü zerre bilgim yok derken işi üstlenmişsiniz. Tavsiyem hazır paket e-ticaret sitelerini araştırın, arkadaşınızın ailesine en güzel bu şekilde yardımcı olabilirsiniz. Domain hosting işin en kolay tarafı ancak e-ticaret yazabileceğinizi sanmıyorum. Bir miktar malumatım var deseydiniz Opencart vs. önerebilirdik.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı