Trabzon'da hangi internet sağlayıcısı seçilmeli?

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Trabzon'da oturuyorum. Türk Telekom sağlayıcısını kullanıyordum. Bu sabah yenilemek istediğimde 16Mbps 440TL dediklerinde iptal ettim. Daha uygun bir sağlayıcı biliyor musunuz?

Trabzon'da oturuyorum. Türk Telekom sağlayıcısını kullanıyordum. Bu sabah yenilemek istediğimde 16Mbps 440TL dediklerinde iptal ettim. Daha uygun bir sağlayıcı biliyor musunuz?

Türk Telekom sitesinde 100Mbps ilk 6 ay 250 sonrasi 500 TL. Baksaniz iyi olur. Digerleri taahhütsüz diye ucuza veriyor sonra fiyat fazla artiyor.
Onun disinda altyapiya gore hangisi varsa ona gore secin.

Türk Telekom sitesinde 100Mbps ilk 6 ay 250 sonrasi 500 TL. Baksaniz iyi olur. Digerleri taahhütsüz diye ucuza veriyor sonra fiyat fazla artiyor.

Altyapıya göre olanları bulmam için aramam mi lazım.

Millenicom: Taahhütsüz Fiber Ev İnterneti Deneyimi 100Mbps veriyorlar 280TL'ye ilk 5 ay uygun mu sizce. Bundan sonra Türk Telekom'a geçmeyi düşünmüyoruz açıkçası.

Hocam Millenicom Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Türk Telekom buraya hizmet verebildiğine göre Millenicom'da verebilir mi?

Evet VAE sistemine göre bütün ISS'ler zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor ancak pingler ve müşteri hizmetlerinin kalitesi ISS'ye göre değişecektir size önerim türknettir.

Evet VAE sistemine göre bütün ISS'ler zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor ancak pingler ve müşteri hizmetlerinin kalitesi ISS'ye göre değişecektir size önerim türknettir.

Millenicom başvuru yaptık. Aradıklarında uygun tarife bulunmaz ise önerinizi deneyeceğim. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı