Trade sırasında envanter gözükmüyor

Kutay Esmez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımın hesabında 10TL cüzdan bakiyesi var. Bana 1 lira Steam cüzdan bakiyesi yollayacak. Bunun için 1 liralık item takaslasak diye düşündük ama takas atmaya çalıştığımız zaman envanteri gözükmüyor. Nasıl benim Steam cüzdan bakiyeme 1 lira ekleyebilir?

1TL'lik steam cüzdan kodu mu var? 1 TL'lik item takaslamak yerine elinizdeki itemleri satsanız? Pazar kilidiniz açık mı değil mi bilemem tabi.

1TL'lik steam cüzdan kodu mu var? 1 TL'lik item takaslamak yerine elinizdeki itemleri satsanız? Pazar kilidiniz açık mı değil mi bilemem tabi.
Arkadaşın steam guard'ı aktif olmadığı için takas atamıyormuş. Benim bakiyeme 1 lira nasıl ekleyebilir başka bir yöntem var mı? Takas atmaktan başka.

Sizin bakiyenize 1TL eklemesinin amacı nedir? Sizin pazarınız kapalı değilse, elinizdeki itemleri pazarda satın. Olayı ben mi anlamadım?

Sizin bakiyenize 1TL eklemesinin amacı nedir? Sizin pazarınız kapalı değilse, elinizdeki itemleri pazarda satın. Olayı ben mi anlamadım?
Arkadaş için bir şey yaptım oda karşılığında bana 1 lira vericek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…