Trafik Kültürümüz

Ali Çimen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konuyu açma sebebim özellikle şu trafikteki 3 ila 5 bin TL arasında para verip almış ve kendini trafiğin efendisi sanan arkadaşlar için. Yav tamam size trafiğe çıkmayın demiyorum ama biraz dikkatli olun ve de saygılı olun be kardeşim ne bu afedersiniz de öküzlük yani. Dün akşam gayet normal bir hızla ilerliyorum. Anadolun biri sol tarafta yönü sağa( gidiş yönüne göre) dönük şekilde durmuş. Sellektör yapıp geçeyim dedim tam yaklaştım 50 cm var yok birden direksiyonunu kırıp kalktı az daha girecektim arkadan takip edip alayım aklını dedim sonra babam sakinleştirdi. Neyse olan oldu ama biraz daha dikkatli olsa nolurdu yani.

Beyni olmayan insanlarla uğraşmaya değmez hiç boşver. Başına dert alırsın sonra. Kaç kişiyi öldürdüler öyle. Her yerde var öyle tipler. Egzozlarını açtırıp patinaj çekiyorlar habire.

Beyni olmayan insanlarla uğraşmaya değmez hiç boşver. Başına dert alırsın sonra. Kaç kişiyi öldürdüler öyle. Her yerde var öyle tipler. Egzozlarını açtırıp patinaj çekiyorlar habire.
Ama bir değil gün boyunca zaten stres yükleniyorsun birde trafikte bu gibi sorunlar adam çıldırtıyorlar.

Sadece bunlar olsa gene geçen gün ambulans bağıra bağıra geliyor kadın yeşil yandı çıktı yola az daha ambulans girecekti kadına yani 30 sn. beklesen ne olacak belkide orada birkaç kişinin ve kendisinin hayatına mal olacaktı.

Araban mı var derin var diyenler var. Bende araç sahibi olmayı çok istiyorum ama özelliklede İstanbul'da yola çıktımı küfür etmemen imkansız gibi bir şey ya. O kadar çok dikkatsizler ve kendini Hızlı ve öfkeli filmine kaptırmış olanlar var. Özelliklede mahalle arasında öyle bir basıyorki bazıları sanki 5 şeritli yol ya. Biri çıksa kesin vurur yani o on.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı