Trafo patlaması bilgisayara zarar vermiş midir?

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Bugün saat 16,00-17,00 gibi bir trafo patlaması meydana geldi burada, bayağı yandı. Önemli olan şey yanında benzin istasyonu arkasında mezarlık vardı iyi ki oraya sıçramadı. Saat 21,20'de elektrik geldi. Oyun oynuyordum o sıra, bilgisayara bir zarar gelmiş midir? (PSU platoon 400W kullanıyorum, bir sertifikası yok ama ani kesilmelere karşı, yüksek Volt, düşük Volt gibi koruması varmış) (şu an PC'de bir sorun yok ama)

Son düzenleme:
Bugün saat 16, 00-17, 00 gibi bir trafo patlaması meydana geldi burada, bayağı yandı. Önemli olan şey yanında benzin istasyonu arkasında mezarlık vardı iyi ki oraya sıçramadı. Saat 21, 20'de elektrik geldi. Oyun oynuyordum o sıra, bilgisayara bir zarar gelmiş midir? (PSU platoon 400W kullanıyorum, bir sertifikası yok ama ani kesilmelere karşı, yüksek Volt, düşük Volt gibi koruması varmış) (şu an PC'de bir sorun yok ama)

Dediğiniz gibiyse sorun yok.

Bugün saat 16, 00-17, 00 gibi bir trafo patlaması meydana geldi burada, bayağı yandı. Önemli olan şey yanında benzin istasyonu arkasında mezarlık vardı iyi ki oraya sıçramadı. Saat 21, 20'de elektrik geldi. Oyun oynuyordum o sıra, bilgisayara bir zarar gelmiş midir? (PSU platoon 400W kullanıyorum, bir sertifikası yok ama ani kesilmelere karşı, yüksek Volt, düşük Volt gibi koruması varmış) (şu an PC'de bir sorun yok ama)

Açıldıysa sorun yoktur lakin ben o PSU'ya güvenip bilgisayarıma takmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı