Transformers: Rise of The Dark Spark ekran donması

İşletim sistemi
Windows 10

Aeif

Centipat
Yer
Iacon City
Daha fazla  
Transformers: Rise of The Dark Spark Chapter VIII: A Desperate Plan bölümünde Tripticon'un silahlarını aktive edip tünelden kaçtığımız bölümde kırmızı olarak ışıklandırılmış tünelden aşağı indikten sonra vardığımız geniş koridordaki kapı açılmadan önce oyun ilginç bir şekilde donuyor.(Çok uzun bir betimleme oldu kusura bakmayın.) Bu donmanın ilginç olmasının sebebi oyun donduktan sonra oyunu hiçbir şekilde kapatamam ve pencere değiştirdikten sonra tekrar oyundaki donma anındaki kareye dönememem.(Onun yerine beyaz bir ekran geliyor.) Aynı şey oyunu alt+tab yapınca da oluyor.

Kapatmanın tek yolu bilgisayarı kapatmak yada ctrl+shift+del yapıp oturumu kapatmak. Process Monitor ile hata raporu almayı denediğimde process monitor hiçbir veri kaydetmedi. Ve malesef oyun piyasadan çekildiği için(Epic Games Store ve Steam'de bulunmuyor.) oyuna ulaşmanın tek yolu crack. Bu sorunun sebebi benim tahminimce oyunun renderlanmaması.

Çünkü oyunda sağ hafiften alt kısında çıkan "Loading..." ikonu yakın zamanda hiç çıkmadı. Şuan başka bir siteden yüklemeyi deniyorum. Ayrıca bu konuyu yazarken aklıma birkaç fikir daha geldi. Onları denedikten sonra sonucu yazacağım. Sorun çözümüne yönelik tahminler ve fikir alışverişlerinize açığım. Oyun Unreal Engine 3 kullanıyor ve pc versiyonunu oynuyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.<3

Yeni konular

Geri
Yukarı