Trendyol cüzdanındaki 10 TL nasıl kullanılabilir?

Makaleler
1
Arkadaşlar Trendyol cüzdanımda 10 TL var. 10 TL'lik Steam Key alacaktım fakat ödeme kısmı sadece kredi kartı ile oluyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kodu uygula gibi bir şey varsa tıkladın mı? Bazen o kuponlar 100 lira üstünde geçerli oluyor, öyle bir ibare var mı?

Arkadaşlar Trendyol cüzdanımda 10 TL var. 10 TL'lik Steam Key alacaktım fakat ödeme kısmı sadece kredi kartı ile oluyor. Yardım eder misiniz?
Karta ekstra para yüklemen lazım. Suistimali önlemek için o parayı doğrudan kullandırmıyorlar. Ek olarak Steam key gibi şeylerde de kullanamıyorsunuz diye biliyorum.

Hocam 5-6 ay önce 20 TL dağıttı ve fırsatçılar e-pinlere çöktü. Artık bakiyeyle e-pin alınamıyor

Eğer bi ara Trendyol'un karşılıksız verdiği 10TL ise onu belirli giysilerde kullanabiliyorsun, O giysiler ise 40-50TL den başlıyor.

Hesap oluşturunca 10 TL geldi bende bunu değerlendirmek istedim eğer ekstradan para yatırırsam bunu kullanabilir miyim?
Hocam 5-6 ay önce 20 TL dağıttı ve fırsatçılar e-pinlere çöktü. Artık bakiyeyle e-pin alınamıyor.

Bir Instagram sayfası admini yapmıştı ve 20 TL'lik Steam Key aldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…