Trendyol Epin Siparişi Gelmedi

MosyoFokbaligi

Hectopat
Daha fazla  
Bu sabah saat 11:50 gibi Trendyol'dan epin satın aldım ancak üstünden 2 saate yakın zaman geçmesine rağmen ürün bana ulaşmadı (1 saat içerisinde teslim edilmesi gerekiyordu.). Gönderileceği e-posta ve telefon numarasını kontrol ettim, bir sorun yok. Satıcıya da yazdım ama hala bir hareket yok. En azından bir tavsiye verirseniz o bile çok işime yarar.

Bu sabah saat 11:50 gibi Trendyol'dan epin satın aldım ancak üstünden 2 saate yakın zaman geçmesine rağmen ürün bana ulaşmadı (1 saat içerisinde teslim edilmesi gerekiyordu.). Gönderileceği e-posta ve telefon numarasını kontrol ettim, bir sorun yok. Satıcıya da yazdım ama hala bir hareket yok. En azından bir tavsiye verirseniz o bile çok işime yarar.
İade edebiliyorsanız edin.

Bende Valorant Point alırken aynı durumu yaşadım. Satıcının iletişim bilgilerinden ve Trendyol asistandan sorununuzu halledebilirsiniz. Bana 1 gün içinde geri dönüş yapmışlardı.

Bende Valorant point alırken aynı durumu yaşadım. Satıcının iletişim bilgilerinden ve Trendyol asistandan sorununuzu halledebilirsiniz. Bana 1 gün içinde geri dönüş yapmışlardı.

Asistana tam olarak ne yazmam gerekiyor? Şimdiye kadar sadece siparişin kargoya verilmemiş dedi. Satıcıya yazdığım mesaja hala cevap verilmedi.

Satıcıya ürünle ilgili mesaj atın. Sipariş numarasını falan verin. Ben ilk mesaj attığımda 13 saat sonra bakılmış.

Ben 10 civarı alışveriş yaptım 30 dakika bile geçmeden teslim edilmişti. Bir problem yaşanmıştır. İade etmeden önce canlı desteğe bağlanın. Problemi çözeceklerdir.

Geri
Yukarı