Trendyol kargom gelmiyor

Romaa

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
7500F / RX5700 XT / 32GB RAM
Merhaba, 25 nisanda bir ürün sipariş ettim ve 26 nisanda kargoya verildi. Tahmini teslimat 29 nisan olmasına rağmen bırak dağıtıma çıkmayı, kargo şubesine bile daha ulaşmamış. Ürün kargoya verildiğinden beri transfer sürecinde gözüküyor. Sebebi nedir, ne yapabilirim?

resim_2023-04-30_174539885.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 25 nisanda bir ürün sipariş ettim ve 26 nisanda kargoya verildi. Tahmini teslimat 29 nisan olmasına rağmen bırak dağıtıma çıkmayı, kargo şubesine bile daha ulaşmamış. Ürün kargoya verildiğinden beri transfer sürecinde gözüküyor. Sebebi nedir, ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1760908
Yarin isci bayrami ve bugun pazar, normaldir.

Merhaba, 25 Nisanda bir ürün sipariş ettim ve 26 Nisanda kargoya verildi. Tahmini teslimat 29 Nisan olmasına rağmen bırak dağıtıma çıkmayı, kargo şubesine bile daha ulaşmamış. Ürün kargoya verildiğinden beri transfer sürecinde gözüküyor. Sebebi nedir, ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1760908

Aynı durum bende de mevcut. Afet bölgesinde mi sipariş verdiniz?

Canlı desteğe ulaştım, 3 iş günü içerisinde hareket olmazsa kargo şirketiyle iletişime geçiyorlarmış. 1 iş günü daha beklememi istediler.

Trendyol'a değil, kargo şirketine ulaşmanız lazım. Duruma göre sıkıntı çıkarırlarsa Trendyol'a başvurmak lazım.
Siz gene sorun. Bizim bir ara kargoyu teslim etmemişlerdi uzun süre. Dağıtıma çıktı vs. yazdıkları hâlde. "Evde yoktunuz" bahanesiyle geri çektiler. Ondan sonra 3 kere falan farklı sürelerde aradık, "Gelecek, sıkıntı yok" falan dediler. Sonra Kargonun merkezini ve Trendyolu aradık. Kargomuz kaybedilmiş. Resmen unutturmaya çalışmışlar.(40 gün sonra falan bu da) Ona da dikkat edin.
Kaybettikleri kargo da 15kg kedi maması.

Trendyol'a değil, kargo şirketine ulaşmanız lazım. Duruma göre sıkıntı çıkarırlarsa Trendyol'a başvurmak lazım.
Siz gene sorun. Bizim bir ara kargoyu teslim etmemişlerdi uzun süre. Dağıtıma çıktı vs. yazdıkları hâlde. "evde yoktunuz" bahanesiyle geri çektiler. Ondan sonra 3 kere falan farklı sürelerde aradık, "gelecek, sıkıntı yok" falan dediler. Sonra kargonun merkezini ve Trendyol'u aradık. Kargomuz kaybedilmiş. Resmen unutturmaya çalışmışlar.(40 gün sonra falan bu da) ona da dikkat edin.
Kaybettikleri kargo da 15kg kedi maması.

Kargo firması zaten Trendyol.

Geri
Yukarı