Trendyol laptop önerisi

Aristotalles

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mechatronics and Mechanical Engineer
Arkadaşlar merhaba, Trendyol'dan 6 ay vadesiz taksitle uygun ve performanslı bir laptop almak istiyorum. Benim baktıklarım bu ikisi ve sizlerin de öneriniz varsa RTX4050 ve Intel 12. nesil minimum olacak şekilde öneriler verebilir misiniz? Fiyat aralığı bu iki laptop arası olabilir.
Teşekkürler, iyi Sosyaller.

1.) ACER Nitro5 Intel Core I7-12700h 8gb 1tb Ssd 8gb Rtx4060 Dos 15.6" Gaming Laptop Nh.qm0ey.004 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
2.) ACER Nitro5 Intel Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050 DOS 15.6" Gaming Laptop(Acer Türkiye Garanti) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Trendyol'dan 6 ay vadesiz taksitle uygun ve performanslı bir laptop almak istiyorum. Benim baktıklarım bu ikisi ve sizlerin de öneriniz varsa RTX4050 ve Intel 12. nesil minimum olacak şekilde öneriler verebilir misiniz? Fiyat aralığı bu iki laptop arası olabilir.
Teşekkürler, iyi Sosyaller.

1.) ACER Nitro5 Intel Core I7-12700h 8gb 1tb Ssd 8gb Rtx4060 Dos 15.6" Gaming Laptop Nh.qm0ey.004 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
2.) ACER Nitro5 Intel Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050 DOS 15.6" Gaming Laptop(Acer Türkiye Garanti) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bütçe nedir?
İki bilgisayar arasında 10.000₺ fiyat farkı var.
Tam bütçe belirtirseniz daha iyi olur.

Trenyoldan bir şey alınmaz hocam iade sorunu yaşayanlar çok bir de Trendyol'un kendisinden alacaksanız kargoları çok yavaş getiriyorlar.

Taksit imkanı cezbetti aslında acil olarak da almam lazım Trendyol istediğim fırsatı sunmuş durumda.

Bütçe nedir?
İki bilgisayar arasında 10.000₺ fiyat farkı var.
Tam bütçe belirtirseniz daha iyi olur.

Max 40k TL olabilir.

Taksit imkanı cezbetti aslında acil olarak da almam lazım Trendyol istediğim fırsatı sunmuş durumda.

Max 40k TL olabilir.
4060 Nitro alınabilir fakat burada daha ucuz, taksit seçeneği uygunsa tabii.

4060 Nitro alınabilir fakat burada daha ucuz, taksit seçeneği uygunsa tabii.

Peşin fiyat için uygun ama 6 taksit icin 44K TL'ye çıkıyor. Trendyol'da 8K TL civarı daha uyguna alabileceğim.

Attığınız iki modelde fiyatına göre alınabilecek en mantıklı modeller.

10.000 TL fark için değer mi sizce hocam 27k TL'lik laptopu almak?
140W'a kadar çıkabiliyormuş ekran kartı gücü.

Son düzenleme:
Peşin fiyat için uygun ama 6 taksit icin 44K TL'ye çıkıyor. Trendyol'da 8K TL civarı daha uyguna alabileceğim.

10.000 TL fark için değer mi sizce hocam 27k TL'lik laptopu almak?
140W'a kadar çıkabiliyormuş ekran kartı gücü.
10K fark çok bence, kullanım amacı ne?

Son düzenleme:
Mühendislik ve analiz amaçlı kullanılacak.
Oyun vs az oynarım gibi.

Önerinize göre kesin alım yapacağım aslında çünkü bu ikisi arasında kalmıştım. Ne önerirsiniz?

@Ege Hanedar
Hocam rahatsız ediyorum ama acil bakar mısınız?

Uzun ömürlü kullanmayı düşünüyorsanız işlemci, renk ve parlaklık açısından daha iyi panel ve GPU'dan dolayı verilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı