Trendyol vs Hepsiburada

Trendyol'u hiç kullanmadım ama kesinlikle başta Amazon sonra Hepsiburada en sonda Trendyol'dur benim için.

Tamam en kötü Amazon.

Bunları söyleyip iade etseydiniz iadeyi kesinikle alırlardı hatta özür adına hediye çeki vs. tanımlarlardı. Çünkü Amazon böyle bir firma.

Bunları söyleyip iade etseydiniz iadeyi kesinikle alırlardı hatta özür adına hediye çeki vs. tanımlarlardı. Çünkü Amazon böyle bir firma.
15 günlük cayma hakkı var diye biliyorum adamlar 15 günde belli olmasın diye boya yapmışlar kitap konusunda ise haklı olabilirsiniz ama 25 tl lik bir kitap için iade aklıma gelmedi.

15 günlük cayma hakkı var diye biliyorum adamlar 15 günde belli olmasın diye boya yapmışlar kitap konusunda ise haklı olabilirsiniz ama 25 tl lik bir kitap için iade aklıma gelmedi.
Amazon satıcısı ise ve prime üyeliğiniz varsa 30 gün.

Satıcı önemli bana sorarsanız en iyisi Amazon tabii satıcı kendisi ise en garanti olanı. Hepsiburada'da iyidir. Üçü arasında kalsan amazon>hepsiburada>trendyol diye bakardım.

Bilgisayar parcası almayı dşünüyorsanız İncehesap, İtopya da olabilir tabii fiyatları uygun olursa.

Hakkınızı arasaydınız karşılığını bolca alırdınız, canlı desteğe bağlanıp bunları anlatmak en fazla 5 dakika sürer. Alalı 2 yıl olmadıysa şimdi bile destek verirler size.

Bu arada aldığım laptop standı vardı amazondan o da kırık geldi ben bir kere bile Hepsiburada da bunları yaşamadım neyini seviyorsunuz Amazonun
Sıralama bence şöyle olsun
Hepsiburada>Trendyol>AliExpress>Ne olduğu belirsiz siteler>Amazon.com.tr

Hepsiburada teknolojik üründe net bir şekilde Trendyol'dan daha iyi.
Amazon'un bazı kullanılmıl / ikinci el ürünler gönderdiğini duyuyorum yorumlarda falan görüyorum.
Trendyol'u yemek ve giyim için kullanırım genelde .d .

@MehmetA01 tabi efendim, resmen haterlık ve fanboyluk yapıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…