Trendyol'da iptal edilen ürünün parası ne zaman gelir?

Wwws

Picopat
Daha fazla  
Trendyol üzerinden sipariş ettiğim yaklaşık 2800 TL'lik ürünü iptal ettim. Ürünü Papara üzerinden almıştım ürünü aynı gün içinde iptal ettiğim için parayı gönderdikleri ile ilgili bir yazı geldi fakat benim hesabıma geri gelen bir para yok. Bu para hesabıma ne gibi bir zamanda döner?

Dosya Ekleri

• FA6C5385-6C50-49E5-A126-F285A172C086.jpeg
    FA6C5385-6C50-49E5-A126-F285A172C086.jpeg
    259,3 KB · Görüntüleme: 34
Trendyol üzerinden sipariş ettiğim yaklaşık 2800 TL'lik ürünü iptal ettim. Ürünü Papara üzerinden almıştım ürünü aynı gün içinde iptal ettiğim için parayı gönderdikleri ile ilgili bir yazı geldi fakat benim hesabıma geri gelen bir para yok. Bu para hesabıma ne gibi bir zamanda döner?
2-8 iş günü arasında diye biliyorum.

Bana 3 gün içerisinde gelmişti, aşşağı yukarı 3-4 günde gelir.

Benzer bir durumda 2 saat içinde iade edilmişti bana. 1 - 2 saate iade edilir. Para bankaya aktarılmış bankanın hesabınıza yönlendirmesi bekleniyor. Bu da çok kısa sürer.

1708974999564.png

Trendyol kendi sitesinde 2-10 iş günü yazmış.

Daha geçenlerde başıma geldi. Eğer para kesintisi olmadan iptal ettiysen bir sorun yok.

Genellikle her yerde bu tutar 2-10 gün olarak belirtilir lakin 2-5 gün arasında geldiği çok fazla oluyor. Genellikle 2 ila 5 gün arasında bu tutar hesabınıza yansır, endişeniz olmasın.

Geri
Yukarı