Trendyol'da Mi Home adlı satıcı güvenilir mi?

tamek27

Centipat
Trendyol'dan Xiaomi Redmi Note 9S telefon satın almak istiyorum. Fiyatıda uygun gibi geldi. Diğer mağazalara göre lakin daha önce internetten hiçbir alışveriş yapmadım ve açıkcası korkuyorum. Yorumlar iyi lakin yorumlara kanmak da istemiyorum. Sizce gerçek mağaza mı değilse de güvenilir mi? Ürünün linkini ve mağazanın linkini bırakıyorum. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.
Ürünün linki
Satıcının Sayfası

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönlünüz rahat olsun Trendyol gibi markalar kimseyi mağdur etmez. (Her Firmanın mağduru oluyor kimi zaman tabii ki) Satıcıyla herhangi bir problem yaşadığınızda bunu Trendyola bildirriseniz bir problem kalmaz.

Satın alınacak ürünün sayfasında mağazayı gör diye seçenek var mağazanın yerini ve diğer ürünlerine ulaşabiliyorsunuz.
Mağazanın diğer ürünlerini gösteriyor ama yerini veya telefon numarasını göstermiyor maalesef.

Hocam aynı mağazadan Haylou GT1 XR sipariş ettim fakat sağ kulaklığı bozuk geldi. İade için gönderdim şu an sonuç bekliyorum. Teknoloji şans işidir bu arada.

Gönlünüz rahat olsun Trendyol gibi markalar kimseyi mağdur etmez. (Her Firmanın mağduru oluyor kimi zaman tabii ki) Satıcıyla herhangi bir problem yaşadığınızda bunu Trendyola bildirriseniz bir problem kalmaz.
Son zamanlarda okuduğum en yanlış mesaj olabilir. Trendyol ve mağdur etmemek? Hem de elektronik alette? Ahahah. Amazon ile karıştırmış olduğunuzu düşünüp rahatlamak istiyorum. Gerçekten Trendyol'a güveniyorsanız çok sıkıntı var demektir.

Son zamanlarda okuduğum en yanlış mesaj olabilir. Trendyol ve mağdur etmemek? Hem de elektronik alette? Ahahah. Amazon ile karıştırmış olduğunuzu düşünüp rahatlamak istiyorum. Gerçekten Trendyol'a güveniyorsanız çok sıkıntı var demektir.

İş gereği internet alışverişiyle içli dışlıyım mağazayla yaşadığım problemi trendyola yansıttığım an çözüme ulaştırırlar bir mağduriyet şu ana kadar söz konusu olmadı. şimdi Dünya markası ve bu konuda neredeyse tekelleşecek bir firmayla karşılaştırmak ne kadar doğru? Amazon'da mağduriyet yaşanmıyor mu zannediyorsun? Amazon hesapları durduk yere suspend edilen ve sipariş verdiği ürünü iptal edilen onlarca konu açılıyor forumda biraz gözlerimizi açalım :)

İş gereği internet alışverişiyle içli dışlıyım mağazayla yaşadığım problemi trendyola yansıttığım an çözüme ulaştırırlar bir mağduriyet şu ana kadar söz konusu olmadı. şimdi Dünya markası ve bu konuda neredeyse tekelleşecek bir firmayla karşılaştırmak ne kadar doğru? Amazon'da mağduriyet yaşanmıyor mu zannediyorsun? Amazon hesapları durduk yere suspend edilen ve sipariş verdiği ürünü iptal edilen onlarca konu açılıyor forumda biraz gözlerimizi açalım :)
Amazon gömüp Trendyol öven birini de gördü ya gözler, her çeşit insan olabilir demek ki dünyada. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı