Trendyol'da Steam cüzdan kodu satılıyor mu?

lanje

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar.

Çok baktım da bulamadım. Trendyol'da Steam cüzdan kodu satılıyor mu?

Satılmıyor. Steam, Türkiye için zaten cüzdan kodu stoğunu kesti. Bu yüzden kodlar normal değerinden epey yukarısına satılıyor. Steam üzerinden hesabına bakiye yükleyebilirsin.

Selamlar.

Çok baktım da bulamadım. Trendyol'da Steam cüzdan kodu satılıyor mu?
Oyunfor üzerinden alabilirsin. 1 Adet cüzdan kodunu 24 saatte bir maile tek seferlik veriyor. Eğer birden fazla almak istersen farklı mail adresleri verip aynı kişisel bilgilerinle alabilirsin üye olmadan. Farklı mail istemesinin nedeni ise kodun mail olarak gelmesi.( Üye olmadan alımlar için)

Tühh.. Teşekkürler arkadaşlar. Trendyol cüzdanda bakiye olduğu için oradan alayım demiştim de, o yüzden spesifik olarak trenyol'da satılıyor mu diye sormuştum. Teşekkürler cevaplarınız için

Satılmıyor. Steam, Türkiye için zaten cüzdan kodu stoğunu kesti. Bu yüzden kodlar normal değerinden epey yukarısına satılıyor. Steam üzerinden hesabına bakiye yükleyebilirsin.

Yanlış bilgi stoklar düzeldi resmi Steam kodu satıcısı Oyunfor'dan alınabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…