Trendyol'dan teknolojik alet almak güvenilir mi?

Makaleler
44
Merhaba, SATA SSD ve DDR3 RAM alacağım. Güvenlik konusunu düşünüyorum. Trendyol güvenilir diye biliyorum. Peki teknolojik alet almak mantıklı mı? Herhangi bir şekilde hasar yemiş şekilde gelebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcıya bakmanı öneririm. Önceki satışlardan aldığı puan ortalamasını ve yorumlarını değerlendirebilirsin. Hasarlı şekilde gelme olasılığı var fakat öyle bir durumda iade etme hakkına sahipsin. Kargoyu açarken video çekmeni öneririm.

Kötü bir seçim. Satıcılarını kontrol etmiyorlar sonra çakma ürün satınca biz uğraşıyoruz. Hepsiburada N11 Trendyol ana işi bilgisayar olmayan platformlardan bu gibi şeyler alınmaz.

Satıcıya bakmanı öneririm. Önceki satışlardan aldığı puan ortalamasını ve yorumlarını değerlendirebilirsin. Hasarlı şekilde gelme olasılığı var fakat öyle bir durumda iade etme hakkına sahipsin. Kargoyu açarken video çekmeni öneririm.

Alıcı zaten bir haber burada. Çok hızlı çok iyi falan yazıyorlar sahte ürüne. Kaç kere gördüm bunları.

Hiç alışveriş yapmadım. Satıcı konusunu bilmiyorum.

Ürünün altına doğru kaydırınca satan yerin adı yazıyor. O satıcıyı araştırıp güvenli olup olmadığına bakıyorsunuz. Yani Trendyol'da sadece Trendyol'un kendisi ürün satmıyor gereksinimleri karşılayan herkes ürün satabilir.

Geri
Yukarı